Na sázence
Fotbal(30) HraKolik gólů?Další gól?
1X2-+1X2
Manchester United - Inter Milán 45´ 0:0 2,00 2,65 4,75 0.5 4,00 1,21 1,75 4,00 3,45
+ 22
Würzburg - Am. Bayern Mnichov 32´ 1:0 1,50 3,90 6,00 2.5 2,45 1,50 2,10 7,50 2,00
+ 30
1. FC Kaiserslautern - Unterhaching 30´ 1:0 1,40 4,10 7,25 2.5 2,30 1,55 2,00 6,50 2,20
+ 30
MSV Duisburg - SG Sonnenhof Großaspach 32´ 1:0 1,22 5,25 11,75 2.5 2,40 1,50 1,70 7,00 2,70
+ 29
FC Hansa Rostock - FC Viktoria Köln 29´ 3:1 1,04 10,00 33,00 4.5 5,75 1,12 1,80 5,75 2,65
+ 22
VfL Osnabruck - 1 FC Cologne 30´ 0:2 42,00 9,75 1,03 2.5 2,50 1,45 2,80 2,50 2,75
+ 7
Sparta Rotterdam - NAC Breda 71´ 2:0 2.5 2,20 1,55 2,35 2,20 4,15
+ 6
Hamburger SV - Anderlecht 45´ 1:0 1,22 4,90 17,00 2.5 1,45 2,45 2,10 3,05 3,20
+ 7
1. FC Lok Leipzig - Wuppertaler 45´ 1:2 3,15 3,35 2,10 4.5 2,25 1,55 1,55 6,00 3,35
+ 7
Twente - Leuven 0:0 1,70 3,75 4,00 2.5 2,20 1,60 1,55 16,75 2,50
+ 15
Volendam - Heracles 0:0 3,25 3,65 1,90 2.5 2,35 1,50 2,20 19,00 1,65
+ 15
SV Turkgucu Ataspor Munchen - Viktoria Aschaffenburg 29´ 0:0 1,50 3,70 6,00 2.5 1,55 2,25 1,45 8,00 3,50
+ 21
FC Lada Tolyati - FC Akron 34´ 0:1 18,75 6,25 1,15 2.5 2,30 1,55 3,30 6,50 1,55
+ 30
FC UFA - FK Krasnodar 70´ 2:1 1,35 3,65 13,00 3.5 1,90 1,75 4,40 1,90 2,75
+ 48
Guangzhou R&F FC - Guangzhou Evergrande 45´ 0:2 33,00 9,50 1,05 3.5 2,30 1,55 2,55 6,25 1,80
+ 51
Tianjin Teda - Dalian Aerbing FC 45´ 2:1 1,60 3,45 5,50 3.5 4,65 1,16 2,60 4,65 1,95
+ 7
Persiba Balikpapan - Persik Kediri 45´ 0:0 1,80 2,45 7,00 1.5 1,50 2,30
+ 8
IF Limhamn Bunkeflo - Djurgårdens IF Dff 45´ 0:0 3,35 2,70 2,25 2.5 1,30 3,15 2,50 5,00 1,95
+ 16
PTT Rayong FC - Thai Port FC 90´ 1:0
+ 0
Chainat FC - Prachuap FC 76´ 0:0 3,45 1,50 6,25 1.5 1,07 6,25 3,35 1,55 5,50
+ 11
Ratchaburi FC - Chiangmai FC 32´ 0:1 2,20 3,40 2,80 2.5 3,10 1,30 1,40 11,00 3,55
+ 28
Bec Tero Sasana - Udonthani FC 75´ 1:2 8,75 3,15 1,50 3.5 1,95 1,70 2,25 1,95 6,25
+ 12
Thailand Honda FC - Samut Sakhon 33´ 0:0 1,80 3,10 4,40 1.5 2,50 1,45 1,65 7,25 2,85
+ 29
Army United FC - Ayutthaya United 32´ 1:0 1,09 7,25 31,00 1.5 5,00 1,14 1,50 5,00 4,20
+ 29
Persepam Pamekasan Madura United - Arema 45´ 0:0 2,50 2,50 3,25 2.5 1,20 3,85 2,10 4,05 2,55
+ 10
Busan I Park - Bucheon FC 1995 73´ 2:1 1,06 9,00 50,00 3.5 2,05 1,60 2,05 2,05 7,00
+ 8
Sdusshor-volga-m - Rcpf Nizhny Novgorod-m 75´ 0:2 43,00 10,75 1,02 2.5 2,35 1,50 3,25 2,35 2,60
+ 15
Vestfossen IF - Bergen Nord 76´ 2:1 1,19 5,00 24,00 4.5 1,22 3,83 2,60 2,20 3,65
+ 17
Wolverhampton Wanderers - Manchester City 45´ 0:0 5,70 2,70 1,85 0.5 5,00 1,14 3,30 5,00 1,65
+ 21
FC Ismaning - TSV Kottern 30´ 0:1 5,25 3,80 1,60 2.5 2,70 1,40 1,90 8,50 2,15
+ 21
Tenis(3) HraSázka na sadyDalší hra?
121212
Hayashi E / Muramatsu C - Pieri T / Popovic I 2. set 2:4 1,35 2,85 2 3,00 1,30 7 2,00 1,70
+ 7
Nicolas Alvarez Varona - Albano Olivetti 1. set 5:5 2,10 1,65 1 1,85 1,85 11 1,07 7,00
+ 9
Lucas Gerch - Louis Wessels 1. set 1:1 2,55 1,45 1 2,25 1,55 3 4,50 1,17
+ 25
Basketbal(3) HraBody/čtvrtinaKolik bodů?
1X2+-+-
Iloilo United Royals - General Santos Warriors 38´ 57:64
+ 7
Chorvatsko (U20) - Litva (U20) 25´ 50:46 1,50 2,25 3 / 40.5 1,60 2,05 162.5 1,70 1,95
+ 29
Polsko (U20) - Lotyšsko (U20) 30´ 60:53 1,08 5,75 156.5 1,55 2,15
+ 20
Volejbal(2) HraBody/setSázka na sady
1X2+-12
Kuba (U21) - Egypt (U21) 3. set 15:19 1,07 7,25 3 / 44.5 1,30 2,80
+ 13
Írán (U21) - Česko (U21) 3. set 21:21 1,02 9,25 3 / 47.5 1,25 3,20
+ 8
Házená(2) HraGóly/poločasKolik gólů?
1X2+-+-
Republika Severní Makedonie (U19) - Kosovo (U19) 28´ 12:11 1,20 11,50 4,85 46.5 1,50 2,25
+ 9
Israel (U19) - Greece (U19) 29´ 7:13 49.5 2,45 1,40
+ 5
Plážový volejbal(1) HraBody/setSázka na sady
1X2+-12
Agatha/Duda (BRA) - Kholomina/Makroguzova (RUS) 1. set 12:13 1,70 2,00 1 / 38.5 1,35 2,60
+ 10
eSports Counter-Strike(1) Hra
1X2
Valiance$Co - Fnatic 0:0 2,20 1,60
+ 8
eSports League of Legends(3) Hra
1X2
Royal Never Give UP - Edward Gaming Map 2 1:0
+ 5
Gen.G Esports - Kingzone DragonX Map 2 1:1 2,05 1,60
+ 5
Flash Wolves - G-Rex Map 1 0:0 1,95 1,70
+ 10
Ukázat
Příští eventy (352) Liga Hra
1 x 2
20.07.2019, 14:25 Juan Ignacio Londero - Albert Ramos Vinolas ATP Bastad
20.07.2019, 14:30 Imus Bandera - Socsargen Filipíny PBA
20.07.2019, 14:45 Adamczak M/Han X - Voracova R/Lister C WTA Lausanne Doubles 1,75 1,95
20.07.2019, 15:00 Blaz Rola - Kimmer Coppejans ATP Challenger Amersfoort 1,75 1,95
20.07.2019, 15:00 Alexey Vatutin - Pedro Martinez Portero ATP Hamburg Qualification 1,90 1,80
20.07.2019, 15:00 Taro Daniel - Jakub Paul ATP Gstaad Qualification 1,12 5,25
20.07.2019, 15:00 Černá Hora (U19) - Austria (U19) U19 European Championhip Women 1,60 8,50 2,90
20.07.2019, 15:00 FC Strogino Moskva - Rodina Moscow Russia Cup
20.07.2019, 15:00 Torpedo Dimitrovgrad - Krylia Sovetov Cpf Samara Russia Zone Privolzhye
20.07.2019, 15:00 Dorozhnik Kamenka - Khimik Dzerzhinsk Russia Zone Privolzhye
Pro tento výběr nebyly nalezeny žádné eventy.