Na sázence
Fotbal(5) HraKolik gólů?Další gól?
1X2-+1X2
Izrael (W) - Bosna a Hercegovina (W) 33´ 1:1 2,60 2,60 2,95 2.5 4,70 1,16 2,15 4,70 2,30
+ 27
Pobřeží slonoviny (U23) - Jižní Afrika (U23) 78´ 0:0 5,40 1,42 5,10 0.5 1,50 2,40 4,70 1,50 4,40
+ 9
East Riffa - Qalali 77´ 6:0
+ 0
Manáma - Malkiya Club 80´ 2:0 2.5 1,60 2,20 3,60 1,60 4,90
+ 10
AL Shabbab - AL Ittifaq 81´ 2:3
+ 0
Tenis(8) HraSázka na sadyDalší hra?
121212
Tori Kinard - Maria Gutierrez Carrasco 2. set 2:2 1,33 3,00 2 1,80 1,90 5 1,03 9,00
+ 22
Dragos Constantin Ignat - Eliot Spizzirri 2. set 0:1 4,50 1,17 2 2,55 1,45 2 1,75 1,95
+ 22
Maxime Mora - Alejandro Moro Canas 2. set 0:2 5,50 1,10 2 3,80 1,22 3 1,06 7,00
+ 23
Gonzalo Lama - Aidan Mayo 2. set 4:2 1,05 7,50 2 1,12 5,00 7 2,30 1,53
+ 16
Alan Kohen - Cash Hanzlik 2. set 0:0 3,40 1,27 2 1,95 1,75 1 4,75 1,15
+ 25
Caroline Werner - Chanelle Van Nguyen 3. set 1,30 3,20
+ 2
Emma Navarro - Corinna Dentoni 1. set 0:0 1,55 2,25 1 1,55 2,25 1 1,22 3,80
+ 27
Maria Lourdes Carle - Peyton Stearns 1. set 1:0 1,80 1,90 1 1,53 2,30 2 1,60 2,20
+ 29
Lední hokej(9) HraKolik gólů?Další gól?
1X2-+1X2
Lokomotiv Yaroslavl - Sibir Novosibirsk 20´ 1:0 1,60 3,65 5,25 3.5 2,20 1,60 1,90 20,00 1,90
+ 34
Severstal Cherepovec - Barys Astana 20´ 1:0 1,95 3,25 3,65 3.5 2,20 1,55 2,20 20,00 1,65
+ 34
HK Dinamo Minsk - Torpedo Nizhnyi Novgorod 13´ 1:0 1,95 3,60 3,25 4.5 2,35 1,50 2,05 42,00 1,65
+ 36
HC Dynamo Moscow - Neftekhimik Niznekamsk 0:0 1,95 3,70 3,10 3.5 2,65 1,40 1,75 44,00 1,90
+ 40
CSKA Moskow - Spartak Moskva 0:0 1,35 5,00 6,25 3.5 2,60 1,40 1,35 44,00 2,80
+ 40
AK Bars Kazan - Avangard Omsk 0:0 2,15 3,75 2,65 3.5 2,60 1,40 1,75 44,00 1,90
+ 41
Kookoo - HPK Hämeenlinna 0:0 1,85 3,85 3,20 4.5 2,10 1,60 1,65 44,00 2,05
+ 40
Yunost Minsk - EHC Red Bull Mnichov 19´ 2:0 1,25 5,75 7,50 4.5 3,00 1,35 1,95 31,00 1,75
+ 24
SKA Neva - HK Dynamo Tver 18´ 1:1 1,70 3,45 4,55 4.5 2,45 1,45 1,50 18,50 2,50
+ 22
Basketbal(4) HraBody/čtvrtinaKolik bodů?
1X2+-+-
Cheboksary Yastrebi - Altay Basket Barnaul 24´ 45:52 1,75 1,85 3 / 41.5 1,60 2,10 161.5 1,55 2,15
+ 29
Burevestnik Jaroslav - Cska-2 Moscow 17´ 25:40 2 / 38.5 1,65 1,95
+ 19
BC Alytaus Dzukija - Nevezis Kedainiai 7:5 1 / 38.5 1,55 2,15
+ 22
Spartak St Petersburg - Kupol-rodniki Izhevsk 0:0 1 / 37.5 1,70 1,90
+ 23
Volejbal(3) HraBody/setSázka na sady
1X2+-12
Jastrzebski Wegiel KS - Indykpol AZS Olsztyn 0:0 1,22 3,75 1 / 43.5 1,30 2,85 1 1,40 2,70
+ 13
Beylikduzu Voleybol Ihtisas - Nilüfer Belediye 3. set 6:9 3 / 41.5 1,65 2,00
+ 12
Thy - Galatasaray 2. set 7:8 5,75 1,09 2 / 43.5 1,30 3,00 2 3,95 1,20
+ 16
Házená(2) HraGóly/poločasKolik gólů?
1X2+-+-
CSKA Moscow - Rostov-Don 1:1 4,30 10,75 1,25 23.5 1,30 3,00 50.5 1,50 2,30
+ 15
RK Vrbas - RK Metalac 6:5
+ 0
Plážový volejbal(2) HraBody/setSázka na sady
1X2+-12
Shoji/Kurasaka (JAP) - Woloszuk/Ilewicz (POL) 2. set 20:17
+ 0
Brozyniak/Janiak (POL) - Groszek/Lewandowski (POL) 2. set 19:16 1,02 10,50 2 1,05 6,50
+ 6
Stolní tenis(1) HraBody/setSázka na sady
1X2+-12
Pistej L. - Tanaka Y. 5. set 12:10 1,30 3,15 6 1,85 1,75
+ 2
Snooker(2) HraFrame Winner
1X212
Allen M. - Craigie S. Zápas zahájen 1:1 1,40 2,65 4 1,55 2,30
+ 5
Wilson G. - Sijun Y. Zápas zahájen 0:0 1,60 2,20 1 1,70 2,00
+ 7
Ukázat
Příští eventy (146) Liga Hra
1 x 2
12.11., 16:00 Luca Vanni - Filippo Baldi ATP Challenger Ortisei 1,55 2,30
12.11., 17:40 Elizabeth Mandlik - Maria Fernanda Herazo Gonzalez ITF USA ženy 1,50 2,25
12.11., 17:40 Mwendwa Mbithi - Alfredo Perez ITF USA muži 2,80 1,35
12.11., 17:40 Melanie Stokke - Dasha Ivanova ITF USA ženy 1,55 2,15
12.11., 17:50 Liu D. - Jancarik L. ITTF World Cup Women
12.11., 17:50 Joao Hinsching - Preston Touliatos ITF USA muži 1,70 1,95
12.11., 17:55 Andrea Bolla - Bogdan Pavel ITF USA muži 1,55 2,20
12.11., 17:55 Rakousko (W) - Kazachstán (W) Dámská evropská kvalifikace 1,01 12,25 45,00
12.11., 18:00 SC Pick Szeged - Dabas Maďarsko NB1 1,01 30,00 14,25
12.11., 18:00 Kopřivnice - Veselí Czech Extraliga Men 3,85 9,25 1,40
Pro tento výběr nebyly nalezeny žádné eventy.