Στο στοιχηματικό κουπόνι
Ποδόσφαιρο(6) ΠαιχνίδιΠόσα γκολ;Επόμενο γκολ;
1X2-+1X2
Melbourne Victory - Western Sydney 45´ 0:0 2,40 2,40 3,65 1.5 1,50 2,20 2,15 3,30 2,85
+ 53
Maccabi Ahva Yarka - Ironi Bnei Kabul FC 78´ 0:4 5.5 1,35 2,95
+ 7
Beitar Ironi Kiryat Gat - Moadon Tzeirey Rahat 45´ 2:1 1,14 6,50 16,25 4.5 2,70 1,40 1,50 8,25 3,20
+ 9
MS Hapoel Yeroham - Μακάμοι Ιρόνι Κιριάτ Μαλακχί 0:0 3,20 3,70 1,90 2.5 2,15 1,60 2,25 16,75 1,70
+ 23
Athletic 220 FC - FC Deren Sumida 78´ 1:1 5,40 1,60 3,70 2.5 1,70 2,02 4,50 1,70 3,25
+ 8
Langsning FC - Nangkiew Irat SC 0:0 2,55 3,30 2,60 1.5 2,70 1,40
+ 18
Τένις(7) ΠαιχνίδιΣτοίχημα σετΕπόμενο game;
121212
Daria Kudashova - Anna Siskova 3ο σετ 3:3 2,00 1,70 7 2,30 1,53
+ 18
Boris Pokotilov - Francesco Vilardo 2ο σετ 2:3 1,55 2,25 2 2,40 1,50 6 1,33 3,00
+ 24
Pol Toledo Bague - Fermin Tenti 2ο σετ 3:1 1,01 12,00 2 1,07 7,00 5 1,35 2,90
+ 23
Dan Added - Benjamin Bonzi 2ο σετ 3:3 5,00 1,12 2 2,55 1,45 7 1,45 2,55
+ 22
Rebecca Sramkova - Irina-Camelia Begu 1ο σετ 1:5 5,50 1,10 2 3,20 1,30 7 1,45 2,55
+ 4
Cagla Buyukakcay - Verónica Cepede Royg 1ο σετ 2:2 2,20 1,60 1 1,70 2,00 5 1,15 4,75
+ 23
Petr Nouza - Niels Lootsma 1ο σετ 0:0 2,30 1,53 1 2,25 1,55 1 1,60 2,20
+ 28
Μπάσκετ(3) ΠαιχνίδιΠόντοι/ΠερίοδοςΠόσοι πόντοι;
1X2+-+-
Jru Heavy Bombers - Arellano Chiefs 31´ 55:56 1,55 2,20 4 / 40.5 1,70 1,90 150.5 1,50 2,25
+ 28
Σίντνεϊ Κίνγκς - Μπρέικερς 21´ 48:47 1,22 3,50 3 / 42.5 2,00 1,65 180.5 1,65 2,00
+ 30
Μεράκλο - Μπλάκγουότερ Ελίτ 24´ 56:50 1,22 3,55 3 / 53.5 1,70 1,90 209.5 1,65 2,00
+ 29
Πινγκ πονγκ(2) ΠαιχνίδιΠόντοι/ΣετΣτοίχημα σετ
1X2+-12
Chen S. - Lay J. 3ο σετ 1:0 1,01 9,25 3 / 16.5 1,22 3,45 3 1,30 3,05
+ 8
Zhang M. - WU Y. 0:0 1,50 2,35 1 / 17.5 1,40 2,50 1 1,65 2,05
+ 8
eSports Dota II(2) Παιχνίδι
1X2
J.storm - Alliance Map 1 0:1 5,25 1,09
+ 7
Team Liquid - Ninjas IN Pyjamas Map 1 0:1 2,10 1,60
+ 6
Εμφάνιση
Προσεχείς αγώνες (368) Πρωτάθλημα Παιχνίδι
1 x 2
18.10., 09:00 Karolina Muchova - Ekaterina Alexandrova WTA Moscow 1,55 2,30
18.10., 10:00 Krawietz K/Mies A - Pel D/Arends S ATP Antwerp Doubles 1,55 2,25
18.10., 10:00 Laura Siegemund - Elena Rybakina WTA Luxembourg 2,55 1,45
18.10., 11:45 Jaroslav Pospisil - Zsombor Piros ITF Czech Republic Men 2,50 1,40
18.10., 12:00 Σπάρτακ Μόσχας (U21) - Ρουμπίν Καζάν (U21) Russia Youth League 1,75 3,75 3,90
18.10., 12:00 Έστοριλ - Άβες Portugal Under 23 Championship 2,50 3,50 2,40
18.10., 12:00 Καρπάτι Λιβ - Λβιβ Ukraine Premier (Reserve)
18.10., 12:00 SC Shikun Hamizrakh - SC Beer Sheva Israel Liga Bet
18.10., 12:00 Lucas Catarina - David Jorda Sanchis ITF Spain Men 1,40 2,50
18.10., 12:00 Anton Matusevich - Carlos Boluda-Purkiss ITF Spain Men 2,15 1,55
Κανένα γεγονός για αυτή την επιλογή